سوالات متداول

کارتوشه این امکان را فراهم می آورد که هر کسی با هر میزان از توانائی بتواند خدمت درخواستی مورد نیاز را با قیمت رقابتی انجام دهد. در واقع کارتوشه بستر رقابت بین سرویسکاران را براساس میزان رضایت افراد پدید می آورد.
هر کاربر پس از ثبت نام در اپلیکیشن قادر خواهد بود خدمت مورد نیاز خود را تعریف نماید. خدمت تعریف شده به صورت اتوماتیک به کارتابل سایر افراد مرتبط با گروه خدمت ارسال می گردد و قابل مشاهده در صفحه جدید نیز می باشد.
فرد سرویسکار پس از ثبت نام در اپلیکیشن می تواند به کلیه پروژه ها پیشنهاد ارسال نماید.
بله این امکان فراهم است فقط کافیست در کارتوشه ثبت نام نمائید. پس از ثبت نام به راحتی قادر به تعریف پروژه و درج پیشنهاد می باشید. صفحه راهنمای داخل منوی کارتوشه برای این منظور تهیه شده است.
بله کلیه خدمات کارتوشه رایگان است و کمیسیونی از هیچ طرف دریافت نمی گردد.
نحوه ارتباط از طریق چت داخل برنامه امکان پذیر می باشد. پس از نهائی شدن خدمت و تائید نهائی، اطلاعات تماس طرفین به همدیگر ارسال می گردد.
به محض نصب اپلیکیشن صفحه عمومی نمایش داده می شود که روند کلی اجرای خدمات را نمایش می دهد و امکان ارسال پیشنهاد وجود ندارد. پس از لاگین کردن امکان تعریف پروژه و ارسال پیشنهاد فعال می گردد. همچنین کارفرما در صورت مشاهده پیشنهاد نامربوط می تواند آنرا به بخش پشتیبانی کارتوشه گزارش نماید.
درخواست های خدمت نهائی نشده پس از طی مدت تعریف شده از صفحه جدید حذف شده و در صورت لزوم امکان تکرار آگهی میسر می باشد.
Kartushe | All right reserved © | App And Portal Programmed By Developer | Html Design by Mr.Omidi